O nás

S prodejem a servisem zemědělské techniky se naše rodina začala zabývat od roku 1993. Již od samého počátku jsme se zaměřili na prodej a servis strojů značky CASE IH a KVERNELAND.

Nejprve jsme stroje prodávali ve spolupráci se společností MOTOKOV, poté následovala krátká spolupráce se společností AGRI CS.

Od roku 2000 jsme začali spolupracovat s německou společností AGRAM. V průběhu 5 let jsme splnili standarty společnosti AGRAM.

Výsledkem této spolupráce bylo založení společnosti AGRAM.CZ s.r.o.

Sídlo naší společnosti se nachází v Ústí nad Labem. Provozovnu máme v Martínkovicích u Broumova a na Sychrově u Turnova.

Za společností AGRAM.CZ stojí tým profesionálů, kteří zabezpečují činnost ve firmě, od technického zázemí, servisu, administrativy až po vedení společnosti.

Našim cílem je plná spokojenost ze strany našich zákazníků. Proto nabízíme kompletní portfólio služeb. Jedná se o prodej, servisní zázemí, náhradní díly a balíček finančních služeb.

Upozornění

Naše společnost není autorizovaným prodejcem zemědělských strojů CASE IH v ČR. Stroje CASE IH prodáváme na základě možností (volný pohyb zboží atd.), které vyplývají z členství ČR v EU.

Traktory Case IH

Traktory Case IH

Traktory Case IH
Steyr

Steyr

Steyr
Kverneland